Schoolteam

 

Het leerkrachtenteam bestaat uit een team bekwame, bevlogen en enthousiaste groepsleerkrachten. Daarnaast zijn de administratief medewerker en concierge een belangrijk spil binnen Achtsprong. De directeur vormt samen met de schoolcoördinatoren het schoolmanagement team. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Laatste nieuws

Koningsontbijt
Koningsontbijt
20/04/2018
Vandaag gaan al onze leerlingen genieten van een K..
 
Thema Kunst
Thema Kunst
15/04/2018
Bij de kleuters starten wij vanaf vandaag met het ..

Medewerkers

 
J.E.A.  Belfor (Joyce)
J.E.A. Belfor (Joyce)
Leerkracht
j.belfor@achtsprong.nl
 
D.L. van den Berkt (Deirdre)
D.L. van den Berkt (Deirdre)
Leerkracht
d.vandenberkt@achtsprong.nl
 
H.C.  Besselink (Marit)
H.C. Besselink (Marit)
Leerkracht
m.besselink@achtsprong.nl
 
I.  Boosten (Irene)
I. Boosten (Irene)
Administratief medewerker
i.boosten@achtsprong.nl
 
D.  Chiriac (Daniela)
D. Chiriac (Daniela)
Onderwijsassistent
d.chiriac@achtsprong.nl
 
M.  Gores (Marieke)
M. Gores (Marieke)
Onderwijsassistent
m.gores@achtsprong.nl
 
P.  Hiemstra (Pascalle)
P. Hiemstra (Pascalle)
Schoolcoördinator
p.hiemstra@achtsprong.nl
 
S.D.  Krak (Sandra)
S.D. Krak (Sandra)
Leerkracht
s.krak@achtsprong.nl
 
E.E.F.  Margarita (Edsel)
E.E.F. Margarita (Edsel)
Conciërge
e.margarita@achtsprong.nl
 
R.W.  Mathurin (Roeline)
R.W. Mathurin (Roeline)
Leerkracht
r.mathurin@achtsprong.nl
 
J.  Oosterhuis (Joeri)
J. Oosterhuis (Joeri)
Leerkracht
j.oosterhuis@achtsprong.nl
 
C.G.  Oudshoorn-van der Weijde (Corien)
C.G. Oudshoorn-van der Weijde (Corien)
Leerkracht
c.oudshoorn@achtsprong.nl
 
 

Medewerkers

 
A.  Perez de la Mano (Arantxa)
A. Perez de la Mano (Arantxa)
Leerkracht
a.perezdelamano@achtsprong.nl
 
W.B.S.  Sawat (Wilbert)
W.B.S. Sawat (Wilbert)
Schoolcoördinator
w.sawat@achtsprong.nl
 
N.D.  Schröder (Nicolette)
N.D. Schröder (Nicolette)
Directeur
n.schroder@achtsprong.nl
 
H.I.  Smith (Helen)
H.I. Smith (Helen)
Leerkracht
h.smith@achtsprong.nl
 
J.  Staal (Jeffrey)
J. Staal (Jeffrey)
Onderwijsassistent
j.staal@achtsprong.nl
 
K.  Stolk (Kiki)
K. Stolk (Kiki)
Onderwijsassistent
k.stolk@achtsprong.nl
 
S.  Tascon Lopez (Sabina)
S. Tascon Lopez (Sabina)
Interne begeleider
s.tasconlopez@achtsprong.nl
 
T.  Tomasouw-Wolff (Trudie)
T. Tomasouw-Wolff (Trudie)
ICT-coach
t.tomasouw@bijzonderwijs.nl
 
K.  Veltman (Karin)
K. Veltman (Karin)
Leerkracht
k.veltman@achtsprong.nl
 
A.S.  Wahap (Anne)
A.S. Wahap (Anne)
Leerkracht
a.wahap@achtsprong.nl
 
O. de Wit (Olga)
O. de Wit (Olga)
Leerkracht
o.dewit@achtsprong.nl
 
N.D. van  Zanen (Natascha)
N.D. van Zanen (Natascha)
Leerkracht
n.vanzanen@achtsprong.nl