Groepen en uw kind

 
Ieder jaar worden de groepen zorgvuldig door ons samengesteld. We houden rekening met de groepsgrootte en de ontwikkelingen van uw kind. Het aangeboden lesmateriaal biedt de mogelijkheid binnen de groep in zowel tempo als niveau rekening te houden met verschillen tussen de kinderen. In tempo door extra werk en in niveau met herhalings- of verrijkingsstof. Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich veilig voelen in de groep.

Hieronder vindt u een overzicht van de groepen voor het schooljaar 2017-2018.

Komende activiteiten

 
 

Groepen

 
1/2 A
Groep 1/2 A
N.D. van Zanen (Natascha) (n.vanzanen@achtsprong.nl)
D.L. van den Berkt (Deirdre) (d.vandenberkt@achtsprong.nl)
D. Chiriac (Daniela) (d.chiriac@achtsprong.nl)
 
1/2 B
Groep 1/2 B
H.C. Besselink (Marit) (m.besselink@achtsprong.nl)
D. Chiriac (Daniela) (d.chiriac@achtsprong.nl)
 
1/2 C
Groep 1/2 C
C.G. Oudshoorn-van der Weijde (Corien) (c.oudshoorn@achtsprong.nl)
D. Chiriac (Daniela) (d.chiriac@achtsprong.nl)
 
3 A
Groep 3 A
A. Perez de la Mano (Arantxa) (a.perezdelamano@achtsprong.nl)
 
3 B
Groep 3 B
A.S. Wahap (Anne) (a.wahap@achtsprong.nl)
K. Stolk (Kiki) (k.stolk@achtsprong.nl)
 
4 A
Groep 4 A
K. Veltman (Karin) (k.veltman@achtsprong.nl)
 
 

Groepen

 
4 B
Groep 4 B
R.W. Mathurin (Roeline) (r.mathurin@achtsprong.nl)
 
5
Groep 5
W.B.S. Sawat (Wilbert) (w.sawat@achtsprong.nl)
K. Stolk (Kiki) (k.stolk@achtsprong.nl)
 
5/6
Groep 5/6
S.D. Krak (Sandra) (s.krak@achtsprong.nl)
 
6
Groep 6
J. Oosterhuis (Joeri) (j.oosterhuis@achtsprong.nl)
 
7
Groep 7
O. de Wit (Olga) (o.dewit@achtsprong.nl)
 
8
Groep 8
H.I. Smith (Helen) (h.smith@achtsprong.nl)